Hulaj-Dusza.com: Eventowe Weselne Atrakcje

Fotobudka na Event Firmowy - akcje marketingowe

Health & Safety Day w LG

Fotobudka służyła jako akcja edukacyjna w konkursie o bezpieczeństwie w zakładzie Pracy – LG Solutions w Kobierzycach. To seria eventów, którą organizowaliśmy wspólnie z działem HR & Marketing. Fotobudka oraz animacje zostały specjalnie zaprojektowane na potrzeby projektu. Gadżety również przygotowaliśmy zgodne z motywem przewodnim.
LG-Event3

Summer BBQ w VOLVO

 W wyjątkowy sposób firma Volvo Wrocław Polska chciała przywitać swoich pracowników po wielomiesięcznej przerwie związanej z Covidem. Na Piknik Firmowy zaproponowaliśmy naszą drewnianą fotobudkę w specjalnie udekorowanym namiocie w stylu boho! Boho namiot z drewnianą fotobudką polecamy szczególnie, gdy organizujesz piknik firmowy, rodzinny lub osiedlowy na świeżym powietrzu. Sprawdzi się w każdej pogodzie.

Indywidualne rekwizyty dla LIMANGO

Żeby wspólna zabawa była jeszcze lepsza, a identyfikacja pracowników z firmą skuteczniejsza, proponujemy wykonanie indywidualnych rekwizytów. Mogę to być tabliczki z logo, z insiderskimi hasłami, specyfiką branży, hashtagi, dodajemy też kilka pustych tabliczek gdzie pracownicy mogą wpisywać własne hasła.