Hulaj-Dusza.com: Eventowe Weselne Atrakcje

Eventy firmowe

Specjalizujemy się w obsłudze eventów na duże i ważne wydarzenia.
(Hotel Gołębiewski, Karpacz, 12.2022. Event dla Żabka - 1000 gości)

Stadion Śląski w Chorzowie

Drużynowe Mistrzostwa Europy w Lekkoatletyce Silesia 2023 w ramach Igrzysk Europejskich

Enea Lech CUP

Obsługa Eventowa jednego z największych międzynarodowych turniejów młodzieżowych w Europie. Kilkanaście drużyn piłkarskich Starego Kontynentu takich jak: FC Barcelona, Paris Saint Germain, Manchester City, Bayern Monachium.
Wykonanie dedykowanych rekwizytów zgodnych z KV klienta

Health & Safety Day w LG

LG-Event3
Całoroczna kooperacja z LG Kobierzyce. Kilkanaście eventów edukacyjnych. Fotobudka służyła jako akcja edukacyjna w konkursie o bezpieczeństwie w zakładzie Pracy – LG Solutions w Kobierzycach. To seria eventów, którą organizowaliśmy wspólnie z działem HR & Marketing. Fotobudka oraz animacje zostały specjalnie zaprojektowane na potrzeby projektu. Gadżety również przygotowaliśmy zgodne z motywem przewodnim.

Summer BBQ w VOLVO

 W wyjątkowy sposób firma Volvo Wrocław Polska chciała przywitać swoich pracowników po wielomiesięcznej przerwie związanej z Covidem. Na Piknik Firmowy zaproponowaliśmy naszą drewnianą fotobudkę w specjalnie udekorowanym namiocie w stylu boho! Boho namiot z drewnianą fotobudką polecamy szczególnie, gdy organizujesz piknik firmowy, rodzinny lub osiedlowy na świeżym powietrzu. Sprawdzi się w każdej pogodzie.

Dedykowane rekwizyty i ścianki

Żeby wspólna zabawa była jeszcze lepsza, a identyfikacja pracowników z firmą skuteczniejsza, proponujemy wykonanie indywidualnych rekwizytów. Mogę to być tabliczki z logo, z insiderskimi hasłami, specyfiką branży, hashtagi, dodajemy też kilka pustych tabliczek gdzie pracownicy mogą wpisywać własne hasła.