Hulaj-Dusza.com: Eventowe Weselne Atrakcje

Fotobudka 360 Selfie 360 Wideobudka Katowice Chorzów Gliwice

Duży event, jaki współtworzyliśmy dla firmy z branży informatycznej. Fotobudka 360 to idealna propozycja na duże i ważne eventy. Selfie 360 to zupełnie nowy wymiar zabawy.

Fotobudka 360 Katowice- Zabawę nakręcają topowe smartfony

Nasze fotobudki 360 zaopatrzone są w topowy sprzęt to nagrywania video. Są to najnowsze iPhony, które charakteryzują się również świetnym podbiciem światła i podkreśleniem efektu slow-motion. Dbamy o to, żeby Twoje wesele, urodziny, czy event firmowy w Katowicach był uwieńczony sprzętem najwyższej jakości.

Apple iPhone 13 
iPhone14

Na co zwrócić uwagę przy wynajmie fotobudki 360 w Katowicach?

  • Średnica platformy. Te, które obecne są na rynku polskim to szerokość 80-90cm. Jest to dość mało, bo na takich platformach selfie 360 mogą stać maksymalnie 3 osoby. Nasze fotobudki mają szerokość 100cm i zmieści się tutaj bezpiecznie 4 osoby.
  • Efekt bujania. Niepożądany efekt polegający drganiu lampy z aparatem – przez co cały materiał video pływa. Nasze fotobudki 360, są wolne od tej wady.

Power Safety Photooth
– Każdy nasz event, czy wesele w Katowicach realizujemy z dużą starannością. Przejawem tego jest również zasilenie wszystkich naszych fotoatrakcji w niezależne zasilanie prądu. Więc, w przypadku gdy pojawią się krótkotrwałe zakłócenia prądu, lub zaniki energii impreza z fotobudką 360 może trwać dalej.

Żadnych reklam

Twoje wesele lub event to nie jest blok reklamowy dla okolicznych usługodawców

 Na pasku wydruku i animacjach nie pojawi się nasz link do strony, nie rozstawiamy roll-upów, banerów. Jeśli ktoś z gości będzie chciał naszą wizytówkę, wtedy mu ją damy.

Wynajmij fotobudkę 360 na swoje wesele w Katowicach Chorzowie Gliwicach

Selfie 360 to najlepszy pomysł na atrakcję dla gości, ale i super pamiątkę dla Państwa Młodych.  Obok fotobudki 360 nikt nie przejdzie obojętnie.
Oprócz tego, że wideobudka rozkręci Twoje wesele i zapewni super zabawę gościom, to jeszcze będziecie mieli świetną pamiątkę z Waszego święta w formie filmów, bo wszystkie będą dostępne dla Was w chmurze lub pod specjalnym kodem QR.

Specjalne rekwizyty do zdjęć – pistolet do baniek mydlanych, banknotów, zimne ognie i mnóstwo śmiesznych, ale eleganckich gadżetów.

Wideobudka 360 jako narzędzie marketingowe dla firm

Klienci lubią nowości. Zaskocz ich zabawą z fotobudką 360. Pomożemy Ci w pełnym jej brandingu. Okleimy platformę wideobudki w logo Twojej firmy, dodamy nakładki do szablonu video oraz dodamy porządaną przez Ciebie muzykę.
Dzięki temu sharowany klip w mediach społecznościowych pod odpowiednim hashtagiem napędzi jeszcze bardziej Twoją markę.

(Na video Kreatywne wykorzystanie fotobudki 360 w marketingu, zabawa może przybrać wiele różnych form. Właścicielem klipu jest producent fotobudek 360 firma OrcaVue. https://orcavue.com)

cena od 990zł

Fotobudka 360

IMPREZY & EVENTY

OD 990 PLN

Napisz do nas. Odzwonimy lub napiszemy niezwłocznie