Fotobudka na Event Firmowy - akcje marketingowe

Fotobudka na imprezę firmową do świetny sposób na integrację pracowników, ale może również posłużyć jako jako skuteczne narzędzie marketingowe i employer brandingowe. Poniżej przedstawiamy case study naszych ostatnich realizacji, może znajdziecie tutaj inspiracje dla organizacji Waszego eventu.

Health & Safety Day w LG

Fotobudka służyła jako akcja edukacyjna w konkursie o bezpieczeństwie w zakładzie Pracy – LG Solutions w Kobierzycach. To seria eventów, którą organizowaliśmy wspólnie z działem HR & Marketing. Fotobudka oraz animacje zostały specjalnie zaprojektowane na potrzeby projektu. Gadżety również przygotowaliśmy zgodne z motywem przewodnim.

Summer BBQ w VOLVO

W wyjątkowy sposób firma Volvo Wrocław Polska chciała przywitać swoich pracowników po wielomiesięcznej przerwie związanej z Covidem. Na Piknik Firmowy zaproponowaliśmy naszą drewnianą fotobudkę w specjalnie udekorowanym namiocie w stylu boho!

Boho namiot z drewnianą fotobudką polecamy szczególnie, gdy organizujesz piknik firmowy, rodzinny lub osiedlowy na świeżym powietrzu. Sprawdzi się w każdej pogodzie.

logo_BBQ_new_bg

Indywidualne rekwizyty dla LIMANGO

Żeby wspólna zabawa była jeszcze lepsza, a identyfikacja pracowników z firmą skuteczniejsza, proponujemy wykonanie indywidualnych rekwizytów. Mogę to być tabliczki z logo, z insiderskimi hasłami, specyfiką branży, hashtagi, dodajemy też kilka pustych tabliczek gdzie pracownicy mogą wpisywać własne hasła. 

Nasi klienci:

LG Solution Kobierzyce

Volvo Wrocław Polska

Dr. Max

Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu

Politechnika Wrocławska

Less Mess

DeLonghi

Uponor

Gmina Kobierzyce

Gmina Kąty Wrocławskie

CD Project RED

Ceneo