Hulaj-Dusza.com: Eventowe Weselne Atrakcje

Wybierz fotobudkę lub fotolustro pasujące do stylu Twojej uroczystości w Lesznie

Atrakcja na Twoją uroczystość

Fotobudka Fotolustro Leszno

Zaskocz swoich gości super atrakcją eventową jaką jest fotobudka lub fotolustro. Jeśli planujesz wesele, przyjęcie urodzinowe lub event firmowy w Lesznie lub okolicach Leszna to zapytaj o wolny termin i odpowiedni pakiet.

0 +

Lata w Branży

Wesela

Wesela

18-stka

18-stka

 Imprezy dla Dzieci

Imprezy dla Dzieci

Komunie

Komunie

40-stka

40-stka

Pikniki rodzinne

Pikniki rodzinne

Chrzciny

Chrzciny

Bal Ósmoklasisty

Bal Ósmoklasisty

Eventy firmowe

Eventy firmowe

Urodziny

Urodziny

Studniówka

Studniówka

Imprezy firmowe

Imprezy firmowe

fotolustro-hulaj-dusza7-1

Fotobudka? A może fotoLUSTRO?

Zaskocz swoich gości nowością!

Nowy wymiar rozrywki w atrakcyjnych cenach
– od 990zł

Wynajmij fotobudkę lub fotolustro na swoją uroczystość w super cenie, Namysłów

UWAGA!

Szablony wydruku zdjęć jakich nie ma nikt

a na nich Wasze imiona albo emblematy firmowe. Wybierz z wielu dostępnych, część z nich jest specjalnie przez nas projektowana.
Do szablonu dobieramy odpowiednie tło - też mamy ich sporo!

Impreza z fotobudką

We wskazane miejsce przyjeżdzamy z czasowym wyprzedzeniem, aby ustawić cały sprzęt i zaaranżować przestrzeń na fotobudkę. Montujemy atrakcje, ustawiamy tło. Wykonujemy próbne wydruki, rozkładamy rekwizyty. Oczywiście ten czas nie wlicza się w czas wynajęcia fotobudki.

Jeśli jesteśmy na weselu to dobra współpraca z Dj’em lub zespołem to podstawa. Informują oni gości na naszą prośbę o rozpoczęciu zabawy. W zależności od tego jak umawiamy się z organizatorem proponujemy animatora, który pomaga gościom dobierać gadżety oraz dba o czystość w miejscu atrakcji. Na życzenie organizatora cała zabawa może być bezobsługowa, a sami goście bez problemu bawią się z fotobudką, jest ona w obsłudze prostsza niż bankomat.

 
Korzystanie z fotobudki lub fotolustra jest bardzo intuicyjne i sprowadza się głównie do wciśnięcia przycisku start oraz zaakceptowania wydruku lub powtórzenia zdjęcia. Nic bardziej prostszego.
 

Co wyróżnia naszą fotobudkę spośród konkurencji w Lesznie?

 
Możesz wybrać fotobudkę lub fotolustro pasujące stylem do Twojej uroczystości. Jeśli organizujesz wesele w stylu rustykalnym proponujemy drewnianą fotobudkę Retro. Jeśli sala jest bardziej nowoczesna, konferencyjna, to będzie pasować do niej fotobudka klasyczna (Glam). 
 
W naszej bazie jest kilkadziesiąt projektów szablonów wydruku. Grafika jest dopasowana do Twoich oczekiwań, naniesiemy na niej też dowolny napis, logo lub Wasze imiona. Nie traktujemy wydruku jako przestrzeni reklamowej, nie będzie na niej żadnej naszej reklamy.
Rekwizyty/gadżety również są wliczone w cenę, są to gadżety zarówno z materiału, peruki, maski oraz bardzo popularne (w związku z COVID) papierowe na patyczkach – i te w zależności od charakteru wesela są dopasowywane. 
 
Jeśli chodzi o księgę gości to możemy polecić producenta, ale również postawić tabliczkę informacyjną na stole żeby goście wiedzieli, że jeden z pasków zdjęć trafia do Księgi Gości. 
 
Rozumiemy, że większość klientów chciałoby wynająć fotobudkę tanio. Warto jest jednak świadomie podjąć decyzje i wziąć pod uwagę również jakość, w końcu to pamiątka z bardzo ważnego wydarzenia jeśli mówimy o weselu. Zaufanie komuś tylko dlatego, że dał najniższą cenę wiąże się z dużym ryzykiem.
Fotobudka tanio, może okazać się niezbyt szczęśliwym wspomnieniem.
 

Wynajem fotobudki i fotolustra w Lesznie – cena

Cena wynajmu fotobudki uzależniona jest od kilku czynników, szczególnie od ilości godzin zabawy z fotobudką lub fotolustrem. Rodzaju imprezy i dodatków. Więcej informacji na stronie https://hulaj-dusza.com//fotobudka-wroclaw/#cena
 
Możesz skontaktować się z nami za pomocą formularza, gdzie możesz dokonać wstępnej rezerwacji, a my w odpowiedzi przedstawimy Ci ofertę, która będzie odpowiadać charakterowi Twojej imprezy. 
 
Poniżej przedstawiamy najważniejsze szczegóły oferty:
 
  • Nielimitowaną ilość zdjęć podczas całego czasu wynajmu fotobudki. Twoi goście mogą zrobić tyle zdjęć ile zdołają.
  • Jeśli trzeba to zawsze zostajemy chwilę dłużej,
  • wydruk zdjęć – klasycznie 2 paski 5x15cm lub jeden wydruk typu pocztówka 10x15cm
  • wydruki dla wszystkich na zdjęciu – dodatkowy, rozszerzony pakiet, dzięki temu każdy biorący udział w sesji otrzymuje swój wydruk zdjęć.
  • Rekwizytów pełen kufer – mamy ich bardzo dużo i dopasowujemy do stylu imprezy. Kierujemy się zasadą dużo nie oznacza dobrze. Gadżety są fajne, ale lepiej żeby nie przysłoniły Was za bardzo. Możemy przygotować specjalne personalizowane rekwizyty nawiązujące do Twojej działalności lub stylu imprezy.
  • szablony wydruku – mamy bardzo szeroką bazę grafik
  • zdjęcia od razu po imprezie, mamy możliwość wysłania ich od razu w chmurę po zabawie. Super zobaczyć takie zdjęcia na przykład podczas poprawin.
  • zabezpieczenie fotobudki lub fotolustra przed brakiem z dostawą prądu, zasilanie awaryjne
 
 

Działamy z fotobudką i fotolustrem na terenie Leszna i okolic

Dobierz fotobudkę lub fotolustro pasujące do Twojego wydarzenia. Do prawidłowego działania fotobudki potrzebujemy niewielkiej przestrzeni – 3×3 metry i dostępu do prądu. Zabawę możemy zorganizować również na świeżym powietrzu jeśli są ku temu sprzyjające warunki atmosferyczne. Fotobudka i fotolustro mają zintegrowane światło studyjne, więc możliwe jest ustawienie atrakcji w zaciemnionej przestrzeni. W fotobudce jest oczywiście również drukarka, która na miejscu wykonuje zdjęcia na popularnych paseczkach lub pocztówkach (10×15). Pozwala to na wręczenie gotowych zdjęć Twoim gościom zaraz po wykonaniu sesji zdjęciowej. Goście jedno z pasków okraszone życzeniami lub dedykacją mogą wkleić do księgi gości.

 
 
 

Odezwij się do nas Odzwonimy lub napiszemy niezwłocznie

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.