Walentynki są jedną z okazji, podczas których wiele osób decyduje się na zorganizowanie imprezy. Czasami uczestniczą w nich pary, nie ma jednak przeszkód, by zaprosić także singli. Dla niektórych uczestnictwo w Walentynkach może być sposobem na poznanie swojej drugiej połówki. Zobacz, jakie atrakcje na imprezę walentynkową warto przygotować, aby goście świetnie się bawili.

Jakie atrakcje na imprezę walentynkową?

Walentynki są świętem zakochanych. Nie oznacza to jednak, że walentynkowa impreza jest skierowana tylko dla par. Organizując zabawę warto zaprosić także singli. Przygotowane atrakcje na imprezę walentynkową pozwolą wszystkim gościom lepiej się poznać i przede wszystkim – świetnie się bawić.

Gdy goście już się pojawią, można zaproponować im udział w grach towarzyskich lub planszówkach. W dobrym towarzystwie będą gwarancją dobrej zabawy. Najlepiej sprawdzają się najprostsze gry, których zasady są wszystkim znane lub są bardzo proste do przyswojenia. Dobrym pomysłem jest gra w kalambury lub zadawanie sobie zagadek. Skoro to impreza walentynkowa, miłość może być tematem przewodnim tych gier. Dobrym pomysłem jest podzielenie uczestników na pary. W ten sposób można także przeprowadzić inne atrakcje na imprezę walentynkową, na przykład karaoke. Wspólne śpiewanie ballady o miłości z pewnością rozkręci imprezę! Niezłą zabawę gwarantuje też próba wymyślenia jak najbardziej romantycznej (lub śmiesznej) pozy do zdjęć dla par.

Pomysły na zdjęcia dla par – walentynkowe fotografie

Jeśli skończyły się wam pomysły na zdjęcia dla par, spróbujcie trochę się powygłupiać.  Zorganizujcie konkurs – kto zrobi najlepszą pozę do zdjęć dla par? Jeśli zależy wam na naprawdę urozmaiconych zdjęciach z przyjęcia, warto zorganizować wśród gości zrzutkę i wynająć fotobudkę lub foto lustro. Są to urządzenia często spotykane podczas ślubów i wesel – dlaczego nie wykorzystać ich jako atrakcji na imprezę walentynkową? Koszt wynajmu z pewnością będzie atrakcyjny poza sezonem ślubnym (od maja do września). W fotobudce pary, a także single znajdą różne gadżety, które nadadzą zdjęciom dodatkowego charakteru. Podczas imprezy walentynkowej możemy również wybrać miłosne ramki do zdjęć, które wydrukujemy – to świetna pamiątka z takiej imprezy.

Jak pozować do zdjęć?

Niektórzy twierdzą, że najlepsze zdjęcia, to te niepozowane. Nic bardziej mylnego! Z pewnością uzyskacie ciekawe efekty, gdy ustawicie się w dobrej pozie do zdjęć dla par. W tle mogą stanąć pozostali uczestnicy imprezy – taka fotografia będzie niezłą pamiątką. Możecie też pocałować się lub przytulić. Warto robić zdjęcia w nieoczywistych miejscach i sytuacjach – wtedy efekty robią najlepsze wrażenie.