Wesele w plenerze to praktycznie gwarancja wspaniałej scenerii. Dlaczego więc nie pozwolić, aby sceneria Twojego ślubu na świeżym powietrzu zainspirowała motyw przewodni, dekoracje, tort i inne elementy? Niezależnie od tego, czy planujesz rustykalny ślub w stodole na wsi, czy romantyczne przyjęcie w ogrodzie otoczonym kwiatami, ślub na świeżym powietrzu nigdy nie wyjdzie z mody. Powiedz „tak” naszym najlepszym pomysłom na ślub w plenerze, aby ceremonia i przyjęcie były niezapomniane. Nie masz planów na wiosenną lub letnią uroczystość? Zapoznaj się z naszymi pomysłami na zimowe wesele.

Rustykalna fotobudka na świeżym powietrzu

Podczas gdy fotograf ślubny uchwyci wszystkie momenty z dnia ślubu, dobrze jest mieć na przyjęciu budkę fotograficzną, aby dać gościom szansę na pstryknięcie kilku własnych, chwilowych wspomnień. Przyjęcia weselne są często okazją do spotkania się z przyjaciółmi, więc zorganizowanie na miejscu wydarzenia, które pomoże uczestnikom upamiętnić ten dzień za pomocą pamiątkowych pasków ze zdjęciami, jest zawsze dobrym pomysłem. Jeśli chodzi o zaprojektowanie lub wynajęcie budki fotograficznej, która będzie pasować do wystroju Waszego wielkiego dnia, możliwości są niemal nieograniczone.

Opracuj plan na wypadek deszczu

Choć wszyscy mamy nadzieję na słoneczną pogodę, nie zawsze tak jest. Należy upewnić się, czy został przygotowany plan na wypadek deszczu. Pomoże Wam to przygotować się psychicznie na ewentualne rozczarowanie pogodą w dniu uroczystości, ale także pomoże Wam krytycznie przemyśleć, co zrobić w razie deszczu i jak zapewnić gościom i ekipom dostawców komfort, bezpieczeństwo i suchość.” W przypadku wielu zaślubin organizowanych w domu na świeżym powietrzu oznacza to zaplanowanie na wszelki wypadek miejsca pod namiotem.

Wprowadź drzewa do namiotu

            Wprowadź drzewa do namiotu na przyjęcie, aby uzyskać magiczny, leśny klimat. W połączeniu ze stołami weselnymi, na których znajdą się złote świeczniki i liście, otrzymacie eleganckie wesele na świeżym powietrzu. Drzewa w doniczkach lub topiary mogą stanowić nieoczekiwany dodatek wewnątrz lub na zewnątrz namiotu weselnego, mogą też posłużyć jako znaczniki przejścia.

Oświetlenie za pomocą lampek sznurkowych

Nie trzeba wydawać kroci na oświetlenie, jeśli nie ma go w budżecie, ale stworzenie odpowiedniego nastroju i scenerii ma kluczowe znaczenie dla stworzenia atmosfery. Stworzenie przyjaznej ekspozycji przy niewielkim nakładzie pracy i kosztów jest bardzo proste. Wystarczy oświetlić miejsce kolacji na świeżym powietrzu za pomocą kilku lampek bistro lub owinąć nimi belki namiotu, aby podkreślić jego konstrukcyjną okazałość.