Hulaj-Dusza.com: Eventowe Weselne Atrakcje

Idea wynajęcia na wesele, event firmowy czy urodziny fotobudki albo fotolustra jest właściwie identyczna. Chodzi o to, żebyście razem z zaproszonymi gośćmi przeżyli dobrą zabawę oraz mieli pamiątkę w postaci zdjęć. Rolę tę spełnia tak samo fotolustro, jak i fotobudka. Diabeł jednak tkwi w szczegółach.

Fotobudka  – jak to działa?

Fotobudka to klasyka imprez, każdy ją zna i uwielbia. Pomimo tego, że na parkietach znana jest od kilku lat, to cały czas powoduje, że goście podchodzą do niej z zainteresowaniem i chętnie biorą udział w zabawie. Działanie fotobudki nie jest trudniejsze od obsługi bankomatu. Chodzi o to, żeby wykonało serię zdjęć oraz zrealizowało wydruk, dając przy tym dobrą zabawę przy pomocy gadżetów jak peruki, maski itd.

Skoro porównujemy obie atrakcje do siebie, to niewątpliwie fotobudka stanowi tańszą alternatywę wobec fotolustra. Trzygodzinny event z fotobudką może Was kosztować w granicach 800zł za podstawowy pakiet.

Szybszy również jest czas wykonywania zdjęć ponieważ animacje są bardzo krótkie. W fotolustrze ten czas się wydłuża, choć nie jest to bardzo zauważalne. Nie zdarza, żeby obie maszyny podczas eventu były eksploatowane bez przerwy.

Czym wyróżnia się fotolustro na tle fotobudki to? To show i interakcja.

Show i elegancja zarazem, bo w fotolustrze wizualnie mamy do czynienia z 60” dotykowym ekranem oprawionym w srebrną ramę. Przed którym rozpościera się czerwony dywan ze srebrnymi słupkami po bokach. Tło stanowi biała dmuchana ścianka.

Interakcja, bo fotolustro samo wchodzi w relacje z gośćmi, na lustrze wyświetlają się animacje, które namawiają podczas zdjęcia Was i Waszych gości np. do tańczenia, do przytulenia się, do robienia póz itd. Jest tutaj o wiele więcej elementu spontaniczności, która powoduje dobrą zabawę.

W magicznym lustrze doświadczycie dobrą zabawę w szerszym zakresie. Gdy zbliżycie się do selfie mirror spowoduje jego wybudzenie, a przyjazne komendy głosowe lektora naprowadzą Cię do wejścia z fotolustrem w relacje. Co więcej, na samym końcu sesji zdjęciowej możesz odręcznie na ekranie napisać życzenia, wydrukują się one wraz ze zdjęciem

Animacje w fotolustrze dobieramy do charakteru imprezy, wesele, event firmowy, impreza dla dzieci wszystkie one mają swój charakter i takie też będą animacje wyświetlane w selfie mirror.

Zastosowanie fotolustra

Z naszego doświadczenia i wielu zorganizowanych imprez wynika jasno, że fotolustro króluje na eventach firmowych często w eleganckich hotelach i bankietach, oraz niewiele rzadziej na weselach z przytupem.

Natomiast zauważamy również, że to właśnie na fotolustro jest coraz więcej zapytań. Gości ono coraz częściej na pozostałych innych imprezach: urodzinach, festynach, imprezach mniejszych.

Fotobudka a fotolustro – podsumowanie

Fotobudka i fotolustro mają na celu spełnić funkcje zabawową oraz pamiątkową. Różni je otoczka.

Fotolustro to murowany efekt wow, bo to nowość na rynku atrakcji eventowych. Jego funkcja zabawowa jest o wiele bardziej rozbudowana. Lustro dzięki swoim animacjom wejdzie z Wami w interakcję, zachęcając do spontanicznych zachowań. Fotolustro do tego wygląda fenomenalnie i wraz z całą otoczką daje o wiele większy show.

Selfie Mirror ma również pewne minusy.  Jest to czas zabawy oraz cena. Animacje potrafią wydłużyć czas zabawy o 30% dłużej niż w przypadku fotobudki. Cena również jest wyższa niż przy fotobudce.