FOTOBUDKA WROCŁAW DOLNY ŚLASK

Odmrażamy wesela, imprezy firmowe, urodziny
3-godzinna fotobudka w cenie 850zł

Wybierz fotobudkę pasującą do stylu Twojej uroczystości.

Stań naprzeciw fotobudki, dobierz akcesoria i pstryk! Ciesz się super pamiątką i wspomnieniami. Zdjęcia są drukowane i nie potrzeba żadnych specjalnych umiejętności do obsługi fotobudki. Ta popularna atrakcja ożywi Twoje wesele, urodziny i nie pozwoli Twoim gościom usiedzieć w jednym miejscu.

Fotobudka Glamour

Wygląda najpiękniej na salach balowych, konferencjach, idealnie sprawdzi się w przestrzeni hoteli. Jest elegancka, stylem nawiązuje do Art Deco. Oprócz fotobudki w przestrzeni atrakcji będzie znajdować się tablica informującą gości o dostępnej atrakcji oraz kufry z gadżetami.

Drewniana Fotobudka Retro

Świetnie wkomponuje się w rustykalny klimat Twojego wesela, ale również doda charakteru w surowszej przestrzeni, chociażby cegieł. Każdy jej element został wykonany z należytą pieczołowitością tworząc z niej fotobudkowe dzieło sztuki. Oprócz tego, że spełnia wszystkie funkcje klasycznej fotobudki to jest przykuwającą oko dekoracją sali.

Śluby i wesela

Najczęściej gościmy z fotobudką na weselach właśnie, dbamy o atrakcje, podczas gdy Państwo Młodzi mają czas dla swoich gości. Na dwa tygodnie przed planowaną imprezą wspólnie wybierzemy szablony do zdjęć, tło oraz rekwizyty, tak, żeby pasowały do wystroju wesela.

Wieczór panieński i kawalerski

Tę huczną imprezę zapamiętacie na długo. Na takie okazje mamy przygotowane specjalne rekwizyty, które świetnie sprawdzają się właśnie podczas wieczorów panieńskich i kawalerskich.

Studniówki, połowinki,
bal ośmioklasisty

Gościmy również na parkietach polskiej oświaty. Uczniowie chętnie biorą udział w zabawie zdjęciowej, a wydrukowane zdjęcia zostawiają sobie na pamiątkę zakończenia pewnego etapu w życiu. Tutaj również zapewniamy dedykowane rekwizyty.

Promocje i eventy

Bierzemy udział również w wydarzeniach, które mają za cel osiągnięcie pewnego celu marketingowego. Współpracujemy z centrami handlowymi, sklepami, szkołami. Proponujemy wtedy fotobudkę z dedykowanym brandingiem.

Pikniki i imprezy plenerowe

Ciepłe dni nie trwają wiecznie, warto jest wykorzystać ten czas maksymalnie i urozmaicić go w pełni uczestnikom wydarzenia. Fotobudka sprawdzi się w tej przestrzeni idealnie!

Fotobudka dla dzieci

Chcesz, aby koleżanki i koledzy Twojego dziecka świetnie bawili się na jego przyjęciu? Fotobudka będzie atrakcją, którą maluchy będą wspominały przez długi czas. Oferujemy wiele tematycznych dodatków związanych z motywami bajkowymi oraz filmowymi.

Imprezy firmowe

Mają za zadanie integrować zespoły oraz pomóc w rekrutacji. Proponujemy specjalne gadżety do takich wydarzeń oraz zapewniamy indywidualny projekt samej fotobudki czy szablonów, które będą okraszone firmowym brandingiem.

Szablony wydruku zdjęć jakich nie ma nikt,

a na nich Wasze imiona albo emblematy firmowe. Wybierz z wielu dostępnych, część z nich jest specjalnie przez nas projektowana.
Do szablonu dobieramy odpowiednie tło - też mamy ich sporo!

Fotobudka Dolny Śląsk Wrocław - cena

Urodzinowe

dla najmłodszych, 1 godzina
500zł
  •  

2 - godziny

do 80 gości
690zł
  •  

3 - godziny

80 - 120 gości
850zł
  •  
Bestseller

Firmowe

ustalenia indwidualne
990zł
od
  •  

Power Safety Photobooth, czyli Niech moc będzie z Wami

Posiadamy dodatkowe źródło zasilania dla naszych atrakcji. Każda fotobudka i fotolustro wyposażone są w awaryjny system zasilania UPS, który sprawia że sprzęt odporny jest na krótkotrwałe zaniki prądu i zakłócenia w dostawie energii. Dzięki temu zabawa z fotobudką/ fotolustrem podczas Twojego wydarzenie może trwać w najlepsze.  

Zdjęcia w chmurze bez czekania

Zdjęcia w wersji cyfrowej otrzymasz od razu po zakończeniu robienia zdjęć, nie musisz czekać kilku dni na ich zgranie. Zaraz po zakończeniu zabawy z fotobudką otrzymasz link do pełnego albumu ze zdjęciami. Konieczna jest jedynie zwykła jakość internetu do przesyłu danych.

Bez limitu zdjęć

Rekwizytów
pełen kufer

Galeria on-line

Personalizacja odbitek

Wysoka
jakość zdjęć

Fotobudka cena, czyli jak ustalany jest koszt wynajmu fotobudki

Finalna cena fotobudki jaką przyjdzie zapłacić za wynajem zależy od kilku czynników. Dobrze jest jeśli ustalone na początku koszty nie wzrastają, warto jest wiec tak jak w każdej sytuacji życiowej określić początkową stawkę za fotobudkę. W pierwszym kontakcie z klientem zawsze wskazujemy cenę i dokładnie opisujemy co zawarte jest w ofercie, dzięki temu jako organizator masz pewność co dokładnie otrzymujesz Ty i Twoi goście.

Od czego zależy cena fotobudki?

Budżet eventowy czy weselny nie jest z gumy i jako organizator nie chcesz przekonać się, że za jakąś atrakcje trzeba dopłacić. Zamówienie fotobudki na wesele różni się od tej zamawianej na event firmowy i w każdym z tych przykładów inne są koszty dodatkowe, bo na innych elementach zależy organizatorowi. Najistotniejsza jest ilość godzin najmu. Fotobudka wynajmowana jest na godziny i można przyjąć, że dla mniejszych wesel 2 godziny wystarczą w zupełności, ale gdy ilość gości przekracza 70 osób, wtedy warto jest przedłużyć fotobudkę o kolejną godzinę. Najchętniej wybieranym pakietem jest jednak 3-godzinny, nie jest on o wiele droższy, a goście mają duży komfort w długim czasie zabawy. W przypadku eventów często instalujemy fotobudkę przed imprezą i demontujemy, gdy goście opuszczą już salę. W przypadku wielogodzinnych eventów proponujemy klientom korzystne zniżki. Możliwe jest również przedłużenie czasu fotobudki jeśli gościom zabawa się bardzo podoba, w praktyce jest to stosowane bardzo rzadko ponieważ w przypadku wesel jest pewien ustalony harmonogram, do kiedy fotobudka ma zakończyć swoje działanie, na przykład do oczepin. Nie wyłączamy fotobudki z gniazdka równo z dzwonkiem 🙂 Zawsze idziemy naszym klientom na rękę i w cenie zostajemy chwilę dłużej, jeśli goście się świetnie bawią.

Koszt transportu fotobudki

Istotny jest również dojazd do miejsca imprezy. Jeśli jest to Wrocław to transport jest w cenie, natomiast dojazd poza Wrocław jest dodatkowo płatny, ale czym dalej to wtedy cena za kilometr wynosi mniej. Niektóre firmy pobierają dodatkowe opłaty za zaprojektowanie szablonu wydruku z imionami nowożeńców czy logo firmy np. “Adam i Ewa 15.08.2021”. W Hulaj-Dusza.com nie stosujemy takich praktyk i dysponujemy jedną z większych baz szablonów wydruku, gdzie niektóre z nich są projektowane specjalnie na nasze potrzeby. Współpracujemy z grafikami, którzy też na potrzeby, szczególnie firm, mogą zaprojektować pełen branding zdjęć i tła i samej fotobudki. -> Sprawdź nasze szablony wydruku  Z rekwizytami do zdjęć jest tak samo. Proponujemy organizatorowi w zależności od charakteru wydarzenia dedykowane rekwizyty. Robimy to z wyczuciem, żeby z gadżetami wkomponować się w temat imprezy i charakter miejsca. W zależności od tych czynników proponujemy gadżety bardzo luźne festynowe lub bardzo eleganckie, albo wyważamy jedno z drugim i konsultujemy to z organizatorem. Wszystkie te działania są w cenie.    

Rekwizyty i dodatki

W zależności od stylu imprezy zestaw gadżetów również możemy dostosować wybierając dedykowane rekwizyty. Zapewniamy szeroki wybór okularów, czapek, kapeluszy, peruk oraz tabliczek z adekwatnymi napisami. Nasza baza tych elementów stale się poszerza.

Księga gości (weselna)

Pamiątka, która będzie z Wami przez wiele lat. Jeśli zdjęcia drukowane są w dwóch kopiach, wtedy goście jeden komplet wklejają do Albumu, który stanowi wyjątkową pamiątkę, bo może być okraszony również życzeniami dla organizatorów. Do użycia są również kolorowe metaliczne markery oraz niebrudzący klej. Księga gości na życzenie może być w drewnianej oprawie z grawerowanymi imionami, może mieć czarne lub białe karty. Cena w zależności od specyfikacji jaką wybierzesz.

Fotobudka? A może fotoLUSTRO
zaskocz swoich gości nowością!

Nowy wymiar rozrywki w atrakcyjnych cenach
– od 790zł

Każda dodatkowa godzina – 200zł,

Dojazd poza obszar zawarty w pakiecie – 1,70zł/km,

Spersonalizowany, indywidualny wydruk tła  – 150zł,

Dedykowane rekwizyty – do ustalenia,

Do przyłączenia fotobudki potrzebujemy zasilania 230V oraz przestrzeni 2 x 3,5 metra,

Przygotowanie fotobudki to ok. 30 minut, 

Dodruk odbitek zdjęć 100zł/3 godziny

Działamy z fotobudką na terenie Wrocławia i okolic, ale tez podejmujemy się dalszych wypraw.