Hulaj-Dusza.com: Eventowe Weselne Atrakcje

Wybierz fotobudkę pasującą do Twojego wydarzenia!

Wesela nowoczesne lub rustykalne.  Najgłośniejsze eventy firmowe i kameralne urodziny.

Zdjęcia rodzą wspomnienia

Nowoczesny sprzęt, wyszukane rekwizyty – zawsze dopasowane do klimatu imprezy. Bez tandety i festyniarstwa! Indywidualnie zaprojektowana ramka do zdjęć. Obsługa animatorów

2 Godziny

850zł

3 Godziny

990zł
Popularne

4 Godziny

1200zł

Weselne szablony wydruku. Glamour, Boho czy rustykalne?

Wybierz szablon wydruku.

który pasuje do Twojego wesela. Do wyboru masz paski i pocztówki

Wasza Weselna Księga Gości

Sesje zdjęciowe w fotobudce to świetna zabawa, ale również wyjątkowa pamiątka dla Państwa Młodych. Zaaranżujemy wyjątkową przestrzeń do wpisywania życzeń i wklejania zdjęć. 

Napisz do nas. Oddzwonimy lub napiszemy niezwłocznie

Fotobudka na wesele Wrocław Dolny Śląsk

Często gościmy z naszą  fotobudką na weselach we Wrocławiu i na Dolnym Śląsku. Dbamy o dobrą zabawę, żeby wszyscy goście zostali uwieńczeni na zdjęciach. Na tydzień przed ślubem wybierzemy szablony do zdjęć, tło oraz rekwizyty, tak, żeby pasowały do Waszej koncepcji wesela. Postaw na wynajem fotobudki!
fotolustro-hulaj-dusza7-1

Fotobudka? A może fotoLUSTRO?

Zaskocz swoich gości nowością!

Nowy wymiar rozrywki w atrakcyjnych cenach
– od 990zł

 

 

Power Safety Photobooth

Posiadamy dodatkowe źródło zasilania dla naszych atrakcji. Każda fotobudka i fotolustro wyposażone są w awaryjny system zasilania UPS, który sprawia że sprzęt odporny jest na krótkotrwałe zaniki prądu i zakłócenia w dostawie energii. Dzięki temu zabawa z fotobudką/ fotolustrem podczas Twojego wydarzenie może trwać w najlepsze. 

Żadnych reklam

Twoje wesele lub event to nie jest blok reklamowy dla okolicznych usługodawców 🙂 Na pasku wydruku i animacjach nie pojawi się nasz link do strony, nie rozstawiamy roll-upów, banerów. Jeśli ktoś z gości będzie chciał naszą wizytówkę, wtedy mu ją damy.

Zdjęcia w chmurze bez czekania

Zdjęcia w wersji cyfrowej otrzymasz od razu po zakończeniu robienia zdjęć, nie musisz czekać kilku dni na ich zgranie. Zaraz po zakończeniu zabawy z fotobudką otrzymasz link do pełnego albumu ze zdjęciami. Konieczna jest jedynie zwykła jakość internetu do przesyłu danych.

Studniówki, połowinki,

bal ośmioklasisty

Gościmy również na parkietach polskiej oświaty. Uczniowie chętnie biorą udział w zabawie zdjęciowej, a wydrukowane zdjęcia zostawiają sobie na pamiątkę zakończenia pewnego etapu w życiu. Tutaj również zapewniamy dedykowane rekwizyty.

Promocje i eventy

Bierzemy udział również w wydarzeniach, które mają za cel osiągnięcie pewnego celu marketingowego. Współpracujemy z centrami handlowymi, sklepami, szkołami. Proponujemy wtedy fotobudkę z dedykowanym brandingiem.

Pikniki i imprezy plenerowe

Ciepłe dni nie trwają wiecznie, warto jest wykorzystać ten czas maksymalnie i urozmaicić go w pełni uczestnikom wydarzenia. Wynajem fotobudki sprawdzi się w tej przestrzeni idealnie!

Fotobudka dla dzieci

Chcesz, aby koleżanki i koledzy Twojego dziecka świetnie bawili się na jego przyjęciu? Fotobudka będzie atrakcją, którą maluchy będą wspominały przez długi czas. Oferujemy wiele tematycznych dodatków związanych z motywami bajkowymi oraz filmowymi.

Imprezy firmowe

Mają za zadanie integrować zespoły oraz pomóc w rekrutacji. Proponujemy specjalne gadżety do takich wydarzeń oraz zapewniamy indywidualny projekt samej fotobudki czy szablonów, które będą okraszone firmowym brandingiem.

Fotobudka cena, czyli jak ustalany jest koszt wynajmu fotobudki

Finalna cena fotobudki jaką przyjdzie zapłacić za wynajem zależy od kilku czynników. Dobrze jest jeśli ustalone na początku koszty nie wzrastają, warto jest wiec tak jak w każdej sytuacji życiowej określić początkową stawkę za fotobudkę. W pierwszym kontakcie z klientem zawsze wskazujemy cenę i dokładnie opisujemy co zawarte jest w ofercie, dzięki temu jako organizator masz pewność co dokładnie otrzymujesz Ty i Twoi goście.

Od czego zależy cena fotobudki?

Budżet eventowy czy weselny nie jest z gumy i jako organizator nie chcesz przekonać się, że za jakąś atrakcje trzeba dopłacić. Zamówienie fotobudki na wesele różni się od tej zamawianej na event firmowy i w każdym z tych przykładów inne są koszty dodatkowe, bo na innych elementach zależy organizatorowi. Najistotniejsza jest ilość godzin najmu. Fotobudka wynajmowana jest na godziny i można przyjąć, że dla mniejszych wesel 2 godziny wystarczą w zupełności, ale gdy ilość gości przekracza 70 osób, wtedy warto jest przedłużyć fotobudkę o kolejną godzinę. Najchętniej wybieranym pakietem jest jednak 3-godzinny, nie jest on o wiele droższy, a goście mają duży komfort w długim czasie zabawy. W przypadku eventów często instalujemy fotobudkę przed imprezą i demontujemy, gdy goście opuszczą już salę. W przypadku wielogodzinnych eventów proponujemy klientom korzystne zniżki. Możliwe jest również przedłużenie czasu fotobudki jeśli gościom zabawa się bardzo podoba, w praktyce jest to stosowane bardzo rzadko ponieważ w przypadku wesel jest pewien ustalony harmonogram, do kiedy fotobudka ma zakończyć swoje działanie, na przykład do oczepin. Nie wyłączamy fotobudki z gniazdka równo z dzwonkiem 🙂  Zawsze idziemy naszym klientom na rękę i w cenie zostajemy chwilę dłużej, jeśli goście się świetnie bawią.

Koszt transportu fotobudki

Istotny jest również dojazd do miejsca imprezy. Jeśli jest to Wrocław to transport jest w cenie, natomiast dojazd poza Wrocław jest dodatkowo płatny, ale czym dalej to wtedy cena za kilometr wynosi mniej. Niektóre firmy pobierają dodatkowe opłaty za zaprojektowanie szablonu wydruku z imionami nowożeńców czy logo firmy np. “Adam i Ewa 15.08.2021”. W Hulaj-Dusza.com nie stosujemy takich praktyk i dysponujemy jedną z większych baz szablonów wydruku, gdzie niektóre z nich są projektowane specjalnie na nasze potrzeby. Współpracujemy z grafikami, którzy też na potrzeby, szczególnie firm, mogą zaprojektować pełen branding zdjęć i tła i samej fotobudki. -> Sprawdź nasze szablony wydruku  Z rekwizytami do zdjęć jest tak samo. Proponujemy organizatorowi w zależności od charakteru wydarzenia dedykowane rekwizyty. Robimy to z wyczuciem, żeby z gadżetami wkomponować się w temat imprezy i charakter miejsca. W zależności od tych czynników proponujemy gadżety bardzo luźne festynowe lub bardzo eleganckie, albo wyważamy jedno z drugim i konsultujemy to z organizatorem. Wszystkie te działania są w cenie.

Hulaj Dusza – najlepsza fotobudka Wrocław