Hulaj-Dusza.com: Eventowe Weselne Atrakcje

Bawimy się z Wami już od 1000zł !

Wszystko zależy od terminu, ilości gości, czasu zabawy i aranżacji
Kręcimy się na eventach firmowych i weselach
Tych małych i dużych. Najmniejszy liczył 10 osób, największy ponad 4000.
Obracamy się wśród znanych marek
Twój event to nie film Seria Niefortunnych Zdarzeń.
Krążymy dokoła dobrej zabawy
Razem pracujemy nad promocją Twojego eventu jeszcze przed wydarzeniem.
Previous slide
Next slide

Fotobudka w Poznaniu - wynajem

W naszej ofercie usług możecie znaleźć wynajem klasycznych kabin fotograficznych, aparatów instax i fotoluster. Największym hitem jest jednak automat do robienia zdjęć w 360°. Wynajmujemy popularne urządzenia ze stanowiskiem do nagrywania wyjątkowych filmów, czyli fotobudki 360. Wynajem w Poznaniu jest idealną opcją dla osób, które chciałyby urządzić przyjęcie w tym mieście i zapewnić sobie świetną atrakcję. Udostępniamy fotobudkę na urodziny, wesela oraz wszelkiego rodzaju eventy firmowe. Klienci mają możliwość ustawiania dekoracji, doboru tematyki, a nawet piosenki, według swoich wymagań. W wyposażeniu do fotobudki zapewniamy wszelkiego rodzaju dodatki, np. bańki mydlane, zimne ognie, a nawet zabawne lub eleganckie rekwizyty. Właścicielom firm dajemy możliwość udekorowania budki w logo ich marki oraz jej tematyce.

Zatrzymaj piękne momenty - fotobudki na wynajem w Poznaniu

Materiał rejestrowany jest na iPhone 14 oraz 13 Pro, gdzie następnie nagranie można uzyskać poprzez chmurę lub specjalny kod QR. Urządzenie posiada parametry wysokiej częstotliwości klatek na sekundę, które dają efekt płynnego przejścia na video. Dodatkowo kamera uchwyca podbicie światła i daje piękny efekt blasku. Aby wykonać krótki filmik, ochotnicy stają na nieruchomej platformie, zaczynają bawić się, tańczyć oraz wygłupiać. Urządzenie obraca się wokół nich o 360° i nagrywa całość. Video w połączeniu z funkcją slow motion generuje wyjątkową pamiątkę, a także świetne wspomnienia!

Dla osób planujących wesele lub właścicieli firm, zachęcamy do zorganizowania wyjątkowej imprezy z naszą fotobudką w Poznaniu. Wynajem sprzętu zapewni Wam niesamowite doświadczenie oraz zabawę – zapraszamy do kontaktu!

Bawimy się z Wami już od 1000zł !

Wszystko zależy od terminu, ilości gości, czasu zabawy i aranżacji

ARENA 360 LED – Elegancko wyglądający innowacyjny namiot na fotobudkę 360, który dzięki technologii LED stwarza wyjątkową atmosferę swietlikostrefy tworząc magiczne miejsce pełne kolorów do nagrywania video podczas imprezy. W tym miejscu video nabiera
jeszcze większej atrakcyjności.

Fotobudka na wesele Poznań– sprawdź nasze selfie 360!

 

Selfie 360 to najlepszy pomysł na atrakcję dla gości, ale i super pamiątkę dla Państwa Młodych.  Obok fotobudki 360 nikt nie przejdzie obojętnie.
Oprócz tego, że wideobudka rozkręci Twoje wesele i zapewni super zabawę gościom, to jeszcze będziecie mieli świetną pamiątkę z Waszego święta w formie filmów, bo wszystkie będą dostępne dla Was w chmurze lub pod specjalnym kodem QR.

Specjalne rekwizyty do zdjęć – pistolet do baniek mydlanych, banknotów, zimne ognie i mnóstwo śmiesznych, ale eleganckich gadżet

Zupełna nowość eventów i wesel

Fotobudka 360, Selfie 360

Tanecznym krokiem wskakujecie na okrągłą platformę fotobudki 360, a dookoła Was krąży kamera, która również w trybie slow-motion nagrywa Wasze poczynania.

Wideobudka 360 to świetna alternatywa wobec klasycznej fotobudki, szczególnie jeśli z fotobudkami miałeś już do czynienia jako organizator lub gość. Pamiątkowa forma video, którą otrzymujesz od razu po sesji.

Do dyspozycji macie też super gadżety. Po całej sesji link do video jest wysyłany od razu na Wasze maile lub trafia do social mediów okraszony właściwymi hashtagami.

Najlepsza fotobudka na wynajem na wesele w Poznaniu!

 

Napisz do nas.