Hulaj-Dusza.com: Eventowe Weselne Atrakcje

Fotobudka Poznań

Fotobudka 360 Selfie 360 Wideobudka Poznań

Duży event, jaki współtworzyliśmy dla firmy z branży informatycznej. Fotobudka 360 to idealna propozycja na duże i ważne eventy. Selfie 360 to zupełnie nowy wymiar zabawy od klasycznej fotobudki

Fotobudka 360 na eventy firmowe
i wesela!

 

Klienci lubią nowości. Zaskocz ich zabawą z fotobudką 360. Pomożemy Ci w pełnym jej brandingu. Okleimy platformę wideobudki w logo Twojej firmy, dodamy nakładki do szablonu video oraz dodamy porządaną przez Ciebie muzykę.
Dzięki temu sharowany klip w mediach społecznościowych pod odpowiednim hashtagiem napędzi jeszcze bardziej Twoją markę.

Impreza w rytmie Samby, Double Tree by Hilton, Warszawa

Impreza w klubie Grey, Wrocław

Walentynki w Centrum Handlowym Aura – Olsztyn. iPad wyświetla filmy w czasie rzeczywistym

Nasze fotobudki 360 zaopatrzone są w topowy sprzęt to nagrywania video. Są to najnowsze iPhone’y 14 i 13 PRO, które charakteryzują się świetnym podbiciem światła i podkreśleniem efektu slow-motion. Dbamy o to, żeby Twoje wesele, urodziny, czy event firmowy w Warszawie był uwieńczony na sprzęcie najwyższej jakości.

Stanowisko Fotobudki 360 możemy uzupełnić o tablet iPad, dzięki temu gościom łatwiej będzie je pobierać, a całe stanowisko atrakcji wygląda okazałej.

Fotobudka na wesele Warszawa – sprawdź nasze selfie 360!

 
Selfie 360 to najlepszy pomysł na atrakcję dla gości, ale i super pamiątkę dla Państwa Młodych.  Obok fotobudki 360 nikt nie przejdzie obojętnie. Oprócz tego, że wideobudka rozkręci Twoje wesele i zapewni super zabawę gościom, to jeszcze będziecie mieli świetną pamiątkę z Waszego święta w formie filmów, bo wszystkie będą dostępne dla Was w chmurze lub pod specjalnym kodem QR.Specjalne rekwizyty do zdjęć – pistolet do baniek mydlanych, banknotów, zimne ognie i mnóstwo śmiesznych, ale eleganckich gadżetów.

cena od 990zł

Fotobudka 360

IMPREZY & EVENTY

OD 990 PLN

Najlepsza fotobudka na wesele w Poznaniu!

Napisz do nas. Oddzwonimy lub napiszemy niezwłocznie