Hulaj-Dusza.com: Eventowe Weselne Atrakcje

Fotobudka 360 Selfie 360 Wideobudka Warszawa

Duży event, jaki współtworzyliśmy dla firmy z branży informatycznej. Fotobudka 360 to idealna propozycja na duże i ważne eventy. Selfie 360 to zupełnie nowy wymiar zabawy od klasycznej fotobudki

Fotobudka 360 na eventy firmowe i wesela!

Klienci lubią nowości. Zaskocz ich zabawą z fotobudką 360. Pomożemy Ci w pełnym jej brandingu. Okleimy platformę wideobudki w logo Twojej firmy, dodamy nakładki do szablonu video oraz dodamy porządaną przez Ciebie muzykę.
Dzięki temu sharowany klip w mediach społecznościowych pod odpowiednim hashtagiem napędzi jeszcze bardziej Twoją markę.

Nasze fotobudki 360 zaopatrzone są w topowy sprzęt to nagrywania video. Są to najnowsze iPhone’y 14 i 13 PRO, które charakteryzują się świetnym podbiciem światła i podkreśleniem efektu slow-motion. Dbamy o to, żeby Twoje wesele, urodziny, czy event firmowy w Warszawie był uwieńczony na sprzęcie najwyższej jakości.

Wynajmij fotobudkę 360 na swoje wesele w Warszawie

Selfie 360 to najlepszy pomysł na atrakcję dla gości, ale i super pamiątkę dla Państwa Młodych.  Obok fotobudki 360 nikt nie przejdzie obojętnie.
Oprócz tego, że wideobudka rozkręci Twoje wesele i zapewni super zabawę gościom, to jeszcze będziecie mieli świetną pamiątkę z Waszego święta w formie filmów, bo wszystkie będą dostępne dla Was w chmurze lub pod specjalnym kodem QR.

Specjalne rekwizyty do zdjęć – pistolet do baniek mydlanych, banknotów, zimne ognie i mnóstwo śmiesznych, ale eleganckich gadżetów.

cena od 990zł

Fotobudka 360

IMPREZY & EVENTY

OD 990 PLN

Napisz do nas. Odzwonimy lub napiszemy niezwłocznie