Hulaj-Dusza.com: Eventowe Weselne Atrakcje

Wynajem fotobudki - Warszawa

Klasyczne budki są często wykorzystywane na różnego rodzaju wydarzeniach okolicznościowych. Są one nie tylko pięknym i dekoracyjnym miejscem do robienia zdjęć, ale także stanowią doskonałą atrakcję dla uczestników. Niemniej jednak ostatnio popularne stały się filmy, nagrywane z kolorowej fotobudki. W Warszawie oferujemy wynajem innowacyjnej maszyny do nagrywania za pomocą iPhone 14 oraz 13 Pro. Urządzenie świetnie uchwyca podbicie światła oraz nagrywa filmy w wysokiej częstotliwości klatek na sekundę, dzięki temu otrzymamy płynne przejścia podczas zwolnionego tempa. Za sprawą slow motion, materiał filmowy staje się wyjątkowy i niepowtarzalny. Aparat nagrywa ruchy od każdej strony, wystarczy że stanie się na specjalnej, nieruchomej platformie, a wokół niej kamera zacznie wykonywać obroty. Po nagraniu, urządzenie zapisuje film, który jest udostępniany przez chmurę lub specjalny kod QR. Goście mają jedno zadanie – świetnie się bawić, tańczyć i pozować, a mechanizm obracający się o 360° uchwyci wyjątkowe momenty!

Fotobudka na imprezę w Warszawie

Udostępniamy idealne rozwiązanie dla mieszkańców stolicy Polski, poszukujących niezapomnianą atrakcję na swoje przyjęcie lub event firmowy. Jest to fotobudka na urodziny, wesele i inne wydarzenia w Warszawie. Klienci mają możliwość aranżacji fotobudki, a także doboru własnej piosenki. Posiadamy różne dekoracje oraz dodatki, np. bańki mydlane, zimne ognie, śmieszne i eleganckie rekwizyty, dzięki temu każdy filmik dla gości i organizatorów będzie czymś osobistym oraz niepowtarzalnym. W Warszawie fotobudkę wynająć mogą także właściciele firm, nie zależnie od branży. Specjalnie dla nich stosujemy branding stanowiska do nagrywania filmów, naklejając logo i dodając rekwizyty tematyczne związane z marką. Fotobudkę może wynająć każdy mieszkaniec Warszawy, który poszukuje ciekawej atrakcji imprezowej.
 
Zaufali nam klienci z różnych firm, dlatego zapewnij sobie piękne pamiątki oraz niesamowite doświadczenie i wynajmij u nas fotobudkę. Zapraszamy do kontaktu!

Promocja Wakacyjna! 3 godziny zabawy z Fotobudką 360 -1400zł

5 zasad dobrej zabawy według Hulaj-Dusza.com!

  1. Eleganckie gadżety, zawsze dopasowane do stylu imprezy i wesela – bez tandety i festyniarstwa,
  2. Interaktywne rekwizyty jak pistolet na bańki mydlane i konfetti – 5 TUB KONFETTI GRATIS,
  3. Platforma 100cm, stabilna podstawa bez efektu bujania,
  4. Filmy nagrywamy iPhonem 13 PRO MAX i 14 PRO,
  5. Elegancko ubrani animatorzy posługujący się językiem angielskim.

Wynajem fotobudki w Warszawie

ARENA 360 LED – Elegancko wyglądający innowacyjny namiot na fotobudkę 360, który dzięki technologii LED stwarza wyjątkową atmosferę swietlikostrefy tworząc magiczne miejsce pełne kolorów do nagrywania video podczas imprezy. W tym miejscu video nabiera
jeszcze większej atrakcyjności.

Zapytaj o Stanowisko iPad, które wyświetla filmy w czasie rzeczywistym. Dzięki temu gościom łatwiej będzie je pobierać, a całe stanowisko atrakcji wygląda okazalej.

Fotobudka na wesele Warszawa– sprawdź nasze selfie 360!

 

Selfie 360 to najlepszy pomysł na atrakcję dla gości, ale i super pamiątkę dla Państwa Młodych.  Obok fotobudki 360 nikt nie przejdzie obojętnie.


Oprócz tego, że wideobudka rozkręci Twoje wesele i zapewni super zabawę gościom, to jeszcze będziecie mieli świetną pamiątkę z Waszego święta w formie filmów, bo wszystkie będą dostępne dla Was w chmurze lub pod specjalnym kodem QR.

Specjalne rekwizyty do zdjęć – pistolet do baniek mydlanych, banknotów, zimne ognie i mnóstwo śmiesznych, ale eleganckich gadżet

Hulaj Dusza – najlepsza fotobudka 360, budka fotograficzna w Warszawie

Kontakt do nas. warszawa@hulaj-dusza.com 790287326