Hulaj-Dusza.com: Eventowe Weselne Atrakcje

Fotobudka 360 Warszawa i Woj. Mazowieckie

Nasze fotobudki 360 zaopatrzone są w topowy sprzęt to nagrywania video. Są to najnowsze iPhone’y 14 i 13 PRO, które charakteryzują się świetnym podbiciem światła i podkreśleniem efektu slow-motion. Dbamy o to, żeby Twoje wesele, urodziny, czy event firmowy w Warszawie został uwieczniony na sprzęcie najwyższej jakości.

 

Klienci oraz goście weselni lubią nowości. Zaskocz ich zabawą z fotobudką 360. Pomożemy Ci w pełnym jej brandingu lub w stylu Twojego wesela. Okleimy platformę wideobudki w logo Twojej firmy, dodamy nakładki do szablonu video oraz porządaną przez Ciebie muzykę.
Dzięki temu sharowany klip w mediach społecznościowych pod odpowiednim hashtagiem napędzi jeszcze bardziej Twoją markę.

Promocja Wakacyjna! 3 godziny zabawy z Fotobudką 360 -1400zł

5 zasad dobrej zabawy według Hulaj-Dusza.com!

  1. Eleganckie gadżety, zawsze dopasowane do stylu imprezy i wesela – bez tandety i festyniarstwa,
  2. Interaktywne rekwizyty jak pistolet na bańki mydlane i konfetti – 5 TUB KONFETTI GRATIS,
  3. Platforma 100cm, stabilna podstawa bez efektu bujania,
  4. Filmy nagrywamy iPhonem 13 PRO MAX i 14 PRO,
  5. Elegancko ubrani animatorzy posługujący się językiem angielskim.

Wynajem fotobudki w Warszawie

ARENA 360 LED – Elegancko wyglądający innowacyjny namiot na fotobudkę 360, który dzięki technologii LED stwarza wyjątkową atmosferę swietlikostrefy tworząc magiczne miejsce pełne kolorów do nagrywania video podczas imprezy. W tym miejscu video nabiera
jeszcze większej atrakcyjności.

Zapytaj o Stanowisko iPad, które wyświetla filmy w czasie rzeczywistym. Dzięki temu gościom łatwiej będzie je pobierać, a całe stanowisko atrakcji wygląda okazalej.

Fotobudka na wesele Warszawa– sprawdź nasze selfie 360!

 

Selfie 360 to najlepszy pomysł na atrakcję dla gości, ale i super pamiątkę dla Państwa Młodych.  Obok fotobudki 360 nikt nie przejdzie obojętnie.


Oprócz tego, że wideobudka rozkręci Twoje wesele i zapewni super zabawę gościom, to jeszcze będziecie mieli świetną pamiątkę z Waszego święta w formie filmów, bo wszystkie będą dostępne dla Was w chmurze lub pod specjalnym kodem QR.

Specjalne rekwizyty do zdjęć – pistolet do baniek mydlanych, banknotów, zimne ognie i mnóstwo śmiesznych, ale eleganckich gadżet

Hulaj Dusza – najlepsza fotobudka 360, budka fotograficzna w Warszawie

Kontakt do nas. warszawa@hulaj-dusza.com 790287326